KINO PROGRAM / CINEMA PROGRAMME,  02.09.- 08.09.2021.     

Ljetno kino Jadran / Open air Cinema Jadran

02.rujna / September, 02nd

20.00 AVANTURE OBITELJI BIGFOOT  

Animirani / Animation; 89min;  Režija / Director: Ben Stassen, Jeremy Degruson

Ul / Stars: Vesna Ravenšćak Lozić, Enes Vejzović, Alen Šalinović, Lana Barić

03.rujna / September, 03rd

20.00 SHANG-CHI I LEGENDA O DESET PRSTENOVA  / SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RINGS / subitled

Akcija, avantura, SF / Action, adventure, sci-fi;  91min;  Režija / Director: Destin Daniel Cretton 

Ul / Stars: Simu Liu, Awkwafina, Michelle Yeoh, Tony Chiu-Wai Leung, Fala Chen

04.rujna / September, 04th

20.00 AVANTURE OBITELJI BIGFOOT 

Animirani / Animation; 89min;  Režija / Director: Ben Stassen, Jeremy Degruson

Ul / Stars: Vesna Ravenšćak Lozić, Enes Vejzović, Alen Šalinović, Lana Barić

05.rujna / September, 05th

20.00 ESCAPE ROOM 2: BEZ IZLAZA / ESCAPE ROOM: TOURNAMENT OF CHAMPIONS / subitled

Horor / horror; 88min;  Režija / Director: Adam Robitel 

Ul / Stars: Taylor Russell, Logan Miller, Thomas Cocquerel, Indya Moore, Holland Roden

06.rujna / September, 06th

20.00 SHANG-CHI I LEGENDA O DESET PRSTENOVA  / SHANG-CHI AND THE LEGEND OF THE TEN RINGS / subitled

Akcija, avantura, SF / Action, adventure, sci-fi;  91min;  Režija / Director: Destin Daniel Cretton 

Ul / Stars: Simu Liu, Awkwafina, Michelle Yeoh, Tony Chiu-Wai Leung, Fala Chen

07.rujna / September, 07h

20.00 OTAC / THE FATHER / subtitled ***

Drama / Drama; 97min;  Režija / Director: Florian Zeller

Ul / Stars: Anthony Hopkins, Olivia Colman, Mark Gatiss, Imogen Poots, Rufus Sewell

*** Dobitnik Oscara za najboljega glumca i najbolji adaptirani scenarij

08.rujna / September, 08th

20.00 ESCAPE ROOM 2: BEZ IZLAZA / ESCAPE ROOM: TOURNAMENT OF CHAMPIONS / subitled

Horor / horror; 88min;  Režija / Director: Adam Robitel 

Ul / Stars: Taylor Russell, Logan Miller, Thomas Cocquerel, Indya Moore, Holland Roden

Ljetno kino Slavica / Open air Cinema Slavica

02.rujna / September, 02nd

20.00 MURINA / MURINA  / subtitled

Drama / Drama; 92min;  Režija / Director: Antoneta Alamat Kusijanović

Ul / Stars: Gracija Filipović, Leon Lučev, Danica Čurčić, Cliff Curtis

03.rujna / September, 03rd

20.45 OTAC / THE FATHER / subtitled ***

Drama / Drama; 97min;  Režija / Director: Florian Zeller

Ul / Stars: Anthony Hopkins, Olivia Colman, Mark Gatiss, Imogen Poots, Rufus Sewell

*** Dobitnik Oscara za najboljega glumca i najbolji adaptirani scenarij

04.rujna / September, 04th

20.00 Festival Pupica : LUKA I ČAAROBNI MUZEJ

Animirani / Animation; 86min;  Režija / Director: Martin Kotík, Inna Evlannikova

05.rujna / September, 05th

20.00 Festival Pupica : PAT I MAT NA FILMU

Animirani / Animation; 80min;  Režija / Director: Marek Beneš

06.rujna / September, 06th

20.00 Ciklus autora : Hirokazu Koreeda                           

NAKON OLUJE / AFTER THE STORM / subtitled

Drama / Drama; 118min; Japan;  2016; Režija / Director: Hirokazu Koreeda

Ul / Stars:  Hiroshi Abe, Yôko Maki, Satomi Kobayashi, Sôsuke Ikematsu, Taiyô Yoshizawa

07.rujna / September, 07h

20.00 MURINA / MURINA  / subtitled

Drama / Drama; 92min;  Režija / Director: Antoneta Alamat Kusijanović

Ul / Stars: Gracija Filipović, Leon Lučev, Danica Čurčić, Cliff Curtis

08.rujna / September, 08th

20.00 MURINA / MURINA  / subtitled

Drama / Drama; 92min;  Režija / Director: Antoneta Alamat Kusijanović

Ul / Stars: Gracija Filipović, Leon Lučev, Danica Čurčić, Cliff Curtis

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here