Dubrovački kinematografi od danas imaju novi program.

KINO PROGRAM,  27.01.2022. – 02.02.2022.

Kino Sloboda

27.siječnja

16.00 Zlatni Globus za najbolji anmirani filmENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith 

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

18.00 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

20.00 ULICA NOĆNIH MORA

Krimi, drama; 150min;  Režija: Guillermo del Toro

Ul: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Ron Perlman, Rooney Mara, Holt McCallany

28.siječnja

16.00 MOJA ČUDOVIŠNA OBITELJ 2

Animirani; 103min;  Režija: Holger Tappe

Ul: Tin Rožman, Lana Blaće, Judita Franković, Dijana Vidušin, Živko Anočić

18.00 ULICA NOĆNIH MORA

Krimi, drama; 150min;  Režija: Guillermo del Toro

Ul: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Ron Perlman, Rooney Mara, Holt McCallany

21.00 BAKSUZNO BUBANJE ILI BEZUMNI PORNIĆ    

Drama, komedija ; 106min;  Režija: Radu Jude

Ul: Katia Pascariu, Claudia Ieremia, Olimpia Mălai, Nicodim Ungureanu

29.siječnja

14.30 MOJA ČUDOVIŠNA OBITELJ 2

Animirani; 103min;  Režija: Holger Tappe

Ul: Tin Rožman, Lana Blaće, Judita Franković, Dijana Vidušin, Živko Anočić

16.30 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

18.15 ULICA NOĆNIH MORA

Krimi, drama; 150min;  Režija: Guillermo del Toro

Ul: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Ron Perlman, Rooney Mara, Holt McCallany

21.00 BAKSUZNO BUBANJE ILI BEZUMNI PORNIĆ   

Drama, komedija ; 106min;  Režija: Radu Jude

Ul: Katia Pascariu, Claudia Ieremia, Olimpia Mălai, Nicodim Ungureanu

30.siječnja

14.30 MOJA ČUDOVIŠNA OBITELJ 2

Animirani; 103min;  Režija: Holger Tappe

Ul: Tin Rožman, Lana Blaće, Judita Franković, Dijana Vidušin, Živko Anočić

16.30 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

18.30 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

20.30 ULICA NOĆNIH MORA

Krimi, drama; 150min;  Režija: Guillermo del Toro

Ul: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Ron Perlman, Rooney Mara, Holt McCallany

31.siječnja

16.00 MOJA ČUDOVIŠNA OBITELJ 2

Animirani; 103min;  Režija: Holger Tappe

Ul: Tin Rožman, Lana Blaće, Judita Franković, Dijana Vidušin, Živko Anočić

18.00 ULICA NOĆNIH MORA

Krimi, drama; 150min;  Režija: Guillermo del Toro

Ul: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Ron Perlman, Rooney Mara, Holt McCallany

21.00 BAKSUZNO BUBANJE ILI BEZUMNI PORNIĆ   

Drama, komedija ; 106min;  Režija: Radu Jude

Ul: Katia Pascariu, Claudia Ieremia, Olimpia Mălai, Nicodim Ungureanu

01.veljače

16.00 MOJA ČUDOVIŠNA OBITELJ 2

Animirani; 103min;  Režija: Holger Tappe

Ul: Tin Rožman, Lana Blaće, Judita Franković, Dijana Vidušin, Živko Anočić

18.00 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

20.00 ULICA NOĆNIH MORA

Krimi, drama; 150min;  Režija: Guillermo del Toro

Ul: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Ron Perlman, Rooney Mara, Holt McCallany

02.veljače

16.00 MOJA ČUDOVIŠNA OBITELJ 2

Animirani; 103min;  Režija: Holger Tappe

Ul: Tin Rožman, Lana Blaće, Judita Franković, Dijana Vidušin, Živko Anočić

18.00 DESET U POLA

Komedija, drama; 90min;  Režija: Danis Tanović

Ul: Branko Đurić, Izudin Bajrović, Helena Vuković, Kerim Čutuna, Goran Navojec

20.00 ULICA NOĆNIH MORA

Krimi, drama; 150min;  Režija: Guillermo del Toro

Ul: Bradley Cooper, Cate Blanchett, Willem Dafoe, Toni Collette, Richard Jenkins, Ron Perlman, Rooney Mara, Holt McCallany

Dvorana Visia

27.siječnja

18.00 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

20.00 MRAČNA KĆI

Drama; 121min;  Režija: Maggie Gyllenhaal

Ul: Olivia Colman, Jessie Buckley, Dakota Johnson, Ed Harris

28.siječnja

18.00 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

20.00 DOGAĐAJ ***

Drama; 100min;  Režija: Audrey Diwan

Ul: Anamaria Vartolomei, Kacey Mottet Klein, Luàna Bajrami

*** Dobitnik Zlatnog Lava Venecije 2021  

29.siječnja

18.00 MRAČNA KĆI

Drama; 121min;  Režija: Maggie Gyllenhaal

Ul: Olivia Colman, Jessie Buckley, Dakota Johnson, Ed Harris

20.15 PARALELNE MAJKE

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

30.siječnja

18.00 TALIJANSKA PRIČA

Komedija, drama; 94min;  Režija: James D’Arcy

Ul: Liam Neeson, Micheál Richardson, Valeria Bilello, Lindsay Duncan

20.00 MRAČNA KĆI

Drama; 121min;  Režija: Maggie Gyllenhaal

Ul: Olivia Colman, Jessie Buckley, Dakota Johnson, Ed Harris

31.siječnja

19.00 Promocija knjige “SVI VLAHOVI LJUDI”

20.30 Ciklus autora

Martin Scorsese : ULICE ZLA    

Kriminalistički, drama; 112min; 1973.god;  Režija: Martin Scorsese

Ul: Robert De Niro, Harvey Keitel, David Proval, Amy Robinson, Richard Romanus

01.veljače

19.00 / 20.15 Premijera filma „OD DUBROVNIKA DO GOE“

Dokumentarni; 50min; Autor: Dragan Nikolić / Snimatelj: Maroje Žanetić

02.veljače

18.00 ZBORNICA

Drama; 125min;  Režija: Sonja Tarokić

Ul: Marina Redžepović, Stojan Matavulj, Nives Ivanković, Maja Posavec, Sandra Lončarić

20.15 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here