Kinematografi Dubrovnik već od sutra imaju novi program. U nastavku pronađite novitete u dubrovačkim kinima.

KINO PROGRAM,  20.01.2022. – 26.01.2022.

Kino Sloboda

20.siječnja

16.00 VUK I LAV   

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

18.00 LICORICE PIZZA 

Komedija, drama; 133min;  Režija: Paul Thomas Anderson

Ul: Alana Haim, Cooper Hoffman, Sean Penn, Tom Waits

20.30 VISOKA MODA   

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

21.siječnja

15.00 Zlatni Globus za najbolji animirani filmENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith 

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

17.00 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

19.00 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

21.00 VRISAK 

Horor, misterija, triler; 114min;  Režija: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Ul: David Arquette, Jack Quaid, Neve Campbell, Courteney Cox, Jenna Ortega, Melissa Barrera

22.siječnja

14.30 Zlatni Globus za najbolji animirani filmENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith 

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

16.30 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

18.30 LICORICE PIZZA 

Komedija, drama; 133min;  Režija: Paul Thomas Anderson

Ul: Alana Haim, Cooper Hoffman, Sean Penn, Tom Waits

21.00 VRISAK 

Horor, misterija, triler; 114min;  Režija: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Ul: David Arquette, Jack Quaid, Neve Campbell, Courteney Cox, Jenna Ortega, Melissa Barrera

23.siječnja

15.00 Zlatni Globus za najbolji animirani filmENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith 

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

17.00 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

19.00 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

21.00 VRISAK 

Horor, misterija, triler; 114min;  Režija: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Ul: David Arquette, Jack Quaid, Neve Campbell, Courteney Cox, Jenna Ortega, Melissa Barrera

24.siječnja

16.30 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

18.30 LICORICE PIZZA 

Komedija, drama; 133min;  Režija: Paul Thomas Anderson

Ul: Alana Haim, Cooper Hoffman, Sean Penn, Tom Waits

21.00 VRISAK 

Horor, misterija, triler; 114min;  Režija: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Ul: David Arquette, Jack Quaid, Neve Campbell, Courteney Cox, Jenna Ortega, Melissa Barrera

25.siječnja

16.30 Zlatni Globus za najbolji animirani filmENCANTO: NAŠ ČAROBNI SVIJET / 3D

Animirani; 110min;  Režija: Jared Bush, Byron Howard, Charise Castro Smith 

Ul: Mia Negovetić, Ksenija Prohaska, Filip Riđički, Iva Mihalić, Albina Grčić, Damir Kedžo

18.30 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot                         

20.30 VRISAK 

Horor, misterija, triler; 114min;  Režija: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Ul: David Arquette, Jack Quaid, Neve Campbell, Courteney Cox, Jenna Ortega, Melissa Barrera

26.siječnja

16.30 VUK I LAV  

Avantura; 100min;  Režija: Gilles de Maistre

Ul: Molly Kunz, Graham Greene, Charlie Carrick, Derek Johns

18.30 ELEKTRIČNI ŽIVOT LOUISA WAINA

Drama; biografski; 111min;  Režija: Will Sharpe

Ul: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Andrea Riseborough, Toby Jones

20.30 VRISAK 

Horor, misterija, triler; 114min;  Režija: Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett

Ul: David Arquette, Jack Quaid, Neve Campbell, Courteney Cox, Jenna Ortega, Melissa Barrera

Dvorana Visia

20.siječnja

18.00 ELEKTRIČNI ŽIVOT LOUISA WAINA

Drama; biografski; 111min;  Režija: Will Sharpe

Ul: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Andrea Riseborough, Toby Jones

20.00 DOGAĐAJ ***

Drama; 100min;  Režija: Audrey Diwan

Ul: Anamaria Vartolomei, Kacey Mottet Klein, Luàna Bajrami

*** Dobitnik Zlatnog Lava Venecije 2021  

21.siječnja

18.00 ANNETTE 

Drama, romantični, glazbeni; 140min;  Režija: Leos Carax

Ul: Adam Driver, Marion Cotillard, Simon Helberg

20.30 ELEKTRIČNI ŽIVOT LOUISA WAINA

Drama; biografski; 111min;  Režija: Will Sharpe

Ul: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Andrea Riseborough, Toby Jones

22.siječnja

18.00 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

20.00 DOGAĐAJ ***

Drama; 100min;  Režija: Audrey Diwan

Ul: Anamaria Vartolomei, Kacey Mottet Klein, Luàna Bajrami

*** Dobitnik Zlatnog Lava Venecije 2021  

23.siječnja

18.00 PARALELNE MAJKE

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

20.15 ELEKTRIČNI ŽIVOT LOUISA WAINA

Drama; biografski; 111min;  Režija: Will Sharpe

Ul: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Andrea Riseborough, Toby Jones

24.siječnja

18.00 ELEKTRIČNI ŽIVOT LOUISA WAINA

Drama; biografski; 111min;  Režija: Will Sharpe

Ul: Benedict Cumberbatch, Claire Foy, Andrea Riseborough, Toby Jones

20.00 Ciklus autora

Martin Scorsese : KRALJ KOMEDIJE   

Komedija, kriminalistički; 109min; 1982.god;  Režija: Martin Scorsese

Ul: Robert De Niro, Jerry Lewis, Diahnne Abbott, Sandra Bernhard, Ed Herlihy

25.siječnja

18.00 PARALELNE MAJKE

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

20.15 DOGAĐAJ ***

Drama; 100min;  Režija: Audrey Diwan

Ul: Anamaria Vartolomei, Kacey Mottet Klein, Luàna Bajrami

*** Dobitnik Zlatnog Lava Venecije 2021  

26.siječnja

18.00 ANNETTE 

Drama, romantični, glazbeni; 140min;  Režija: Leos Carax

Ul: Adam Driver, Marion Cotillard, Simon Helberg

20.30 VISOKA MODA  

Drama; 100min;  Režija: Sylvie Ohayon

Ul: Nathalie Baye, Lyna Khoudri, Pascale Arbillot

FOTO: YouTube, Screnshoot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here