KINO PROGRAM,  23.12.- 29.12.2021.     

Kino Sloboda

23.prosinca

14.00 ISTJERIVAČI DUHOVA: NASLIJEĐE

Akcija, avantura, komedija; 124min;  Režija: Jason Reitman

Ul: Carrie Coon, Mckenna Grace, Finn Wolfhard, Paul Rudd

16.15 PETAR ZECIMIR : SKOK U AVANTURU

Animirani; 93min;  Režija: Will Gluck

Ul: Luka Bulić, Doris Pinčić, Slavko Sobin, Tihana Lazović, Dušan Bućan, Franjo Dijak

18.00 NEBESA

Komedija, drama, fantazija; 122min; Režija: Srđan Dragojević

Ul: Goran Navojec, Ksenija Marinković, Bojan Navojec, Miloš Samolov, Nataša Marković

20.15 MATRIX USKRSNUĆA

SF,akcija; 148min;  Režija: Lana Wachowski

Ul: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Jada Pinkett-Smith

24.prosinca

Nema projekcija

25.prosinca

Nema projekcija

26.prosinca

14.30 JAHAČ ZMAJA 

Animirani; 91min;  Režija: Tomer Eshed

Ul: Marko Braić, Maja Posavec, Marko Ožbolt, Siniša Popović, Dražen Bratulić

16.15 VELIKI CRVENI PAS CLIFFORD

Animirani, obiteljski; 97min;  Režija: Walt Becker

Ul: Rina Radmilov, Filip Riđički, Hrvoje Kečkeš, Darin Pavišić, Dijana Vidušin, Ranko Tihomirović

18.00 SPIDER-MAN: PUT BEZ POVRATKA / 2D

Akcija, avantura; 148min; Režija: Jon Watts

Ul: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina

20.30 MATRIX USKRSNUĆA

SF,akcija; 148min;  Režija: Lana Wachowski

Ul: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Jada Pinkett-Smith

27.prosinca

14.00 PJEVAJTE S NAMA 2

Animirani; 110min;  Režija: Garth Jennings

Ul: Marko Makovičić, Ivana Rushaidat, Ivan Glowatzky, Dražen Bratulić

16.00 SPIDER-MAN: PUT BEZ POVRATKA / 3D

Akcija, avantura; 148min; Režija: Jon Watts

Ul: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina

18.45 PARALELNE MAJKE

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

21.00 MATRIX USKRSNUĆA

SF,akcija; 148min;  Režija: Lana Wachowski

Ul: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Jada Pinkett-Smith

28.prosinca

14.30 PJEVAJTE S NAMA 2

Animirani; 110min;  Režija: Garth Jennings

Ul: Marko Makovičić, Ivana Rushaidat, Ivan Glowatzky, Dražen Bratulić

16.30 JAHAČ ZMAJA 

Animirani; 91min;  Režija: Tomer Eshed

Ul: Marko Braić, Maja Posavec, Marko Ožbolt, Siniša Popović, Dražen Bratulić

18.15 NEBESA

Komedija, drama, fantazija; 122min; Režija: Srđan Dragojević

Ul: Goran Navojec, Ksenija Marinković, Bojan Navojec, Miloš Samolov, Nataša Marković

20.30 MATRIX USKRSNUĆA

SF,akcija; 148min;  Režija: Lana Wachowski

Ul: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Jada Pinkett-Smith

29.prosinca

14.00 PETAR ZECIMIR : SKOK U AVANTURU

Animirani; 93min;  Režija: Will Gluck

Ul: Luka Bulić, Doris Pinčić, Slavko Sobin, Tihana Lazović, Dušan Bućan, Franjo Dijak

15.45 VELIKI CRVENI PAS CLIFFORD

Animirani, obiteljski; 97min;  Režija: Walt Becker

Ul: Rina Radmilov, Filip Riđički, Hrvoje Kečkeš, Darin Pavišić, Dijana Vidušin, Ranko Tihomirović

17.30 SPIDER-MAN: PUT BEZ POVRATKA / 3D

Akcija, avantura; 148min; Režija: Jon Watts

Ul: Tom Holland, Zendaya, Benedict Cumberbatch, Alfred Molina

20.15 MATRIX USKRSNUĆA

SF,akcija; 148min;  Režija: Lana Wachowski

Ul: Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Priyanka Chopra, Yahya Abdul-Mateen II, Neil Patrick Harris, Jonathan Groff, Jada Pinkett-Smith

Dvorana Visia

23.prosinca

18.00 SLUGA  

Komedija; 109min;  Režija: Klim Shipenko

Ul: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko, Olga Dibceva

20.00 PARALELNE MAJKE

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

24.prosinca

Nema projekcija

25.prosinca

Nema projekcija

26.prosinca

16.00 BOŽIĆNA PRIČA

Animirani,obiteljski, fantazija; 96min;  Režija: Robert Zemeckis

Ul: Jim Carrey, Gary Oldman, Colin Firth

17.45 PRIČA SA ZAPADNE STRANE

Kriminalistički, drama, mjuzikl; 156min;  Režija: Steven Spielberg

Ul: Ansel Elgort, Rachel Zegler, Ariana DeBose

20.30 PARALELNE MAJKE

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

27.prosinca

16.00 GRINCH

Animirani,obiteljski, komedija; 86min;  Režija: Yarrow Cheney, Scott Mosier

17.45 PRIČA SA ZAPADNE STRANE

Kriminalistički, drama, mjuzikl; 156min;  Režija: Steven Spielberg

Ul: Ansel Elgort, Rachel Zegler, Ariana DeBose

20.30 Ciklus autora

Robert Altman : TRI ŽENE

Drama; 123min; 1977.god;  Režija: Robert Altman

Ul: Shelley Duvall, Sissy Spacek, Janice Rule, Robert Fortier, Ruth Nelson, John Cromwell

28.prosinca

16.00 MOJ TATA KOBASICA

Obiteljska komedija; 89min;  Režija: Anouk Fortunier

Ul: Johan Heldenbergh, Serge-Henri Valcke, Hilde De Baerdemaeker

18.00 SLUGA 

Komedija; 109min;  Režija: Klim Shipenko

Ul: Miloš Biković, Ivan Ohlobistin, Marija Mironova, Aleksandr Samojlenko, Olga Dibceva

20.00 PARALELNE MAJKE

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

29.prosinca

16.00 SPACEBOY

Obiteljska avantura; 97min;  Režija: Olivier Pairoux

Ul: Basile Grunberger, Yannick Renier, Albane Masson, Bérénice Baôo, Jean- Benoît Ugeux

18.00 DokuKino : SRETAN BOŽIĆ YIWU  

Dokumentarni film; 94min; Režija: Mladen Kovačević

20.00 PARALELNE MAJKE

Drama; 123min;  Režija: Pedro Almodovar

Ul: Penelope Cruz, Rossy de Palma, Aitana Sánchez-Gijón, Milena Smit

FOTO: Youtube Screnshoot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here