KINO PROGRAM,  14.04.2022. – 20.04.2022.

Kino Sloboda

14.travnja

15.00 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

16.45 CRVENA PANDA / 3D 

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

18.30 BADMAN

Komedija, akcija; 82min;  Režija: Philippe Lacheau

Ul: Philippe Lacheau, Julien Arruti, Tarek Boudali

20.00 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

15.travnja

15.00 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

16.45 SONIC : SUPER JEŽ 2 

Avantura, obiteljski; 122min;  Režija: Jeff Fowler

Ul: Luka Bulović, Ivan Đuričić, Ivan Šarić, Domagoj Janković, Amanda Prenkaj

18.30 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

21.00 HITNA POMOĆ

Triler, akcija; 136min; Režija: Michael Bay

Ul: Eiza González, Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II

16.travnja

15.00 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

16.45 CRVENA PANDA / 3D 

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

18.30 BADMAN

Komedija, akcija; 82min;  Režija: Philippe Lacheau

Ul: Philippe Lacheau, Julien Arruti, Tarek Boudali

20.00 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

17.travnja

Nema projekcija

18.travnja

15.30 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

17.15 SONIC : SUPER JEŽ 2 

Avantura, obiteljski; 122min;  Režija: Jeff Fowler

Ul: Luka Bulović, Ivan Đuričić, Ivan Šarić, Domagoj Janković, Amanda Prenkaj

20.00 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

19.travnja

15.00 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

16.45 SONIC : SUPER JEŽ 2 

Avantura, obiteljski; 122min;  Režija: Jeff Fowler

Ul: Luka Bulović, Ivan Đuričić, Ivan Šarić, Domagoj Janković, Amanda Prenkaj

18.30 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

21.00 HITNA POMOĆ

Triler, akcija; 136min; Režija: Michael Bay

Ul: Eiza González, Jake Gyllenhaal, Yahya Abdul-Mateen II

20.travnja

16.00 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

18.00 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

20.30 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

Dvorana Visia

14.travnja

18.30 MUŠKARAC IZ SNOVA

Komedija, drama, romantika; 108min;  Režija: Maria Schrader

Ul: Maren Eggert, Dan Stevens, Sandra Hüller

20.30 SVE U ISTO VRIJEME  

Avantura, fantazija, komedija; 132min;  Režija: Dan Kwan, Daniel Scheinert

Ul: Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Stephanie Hsu

15.travnja

18.30 IDEMO, IDEMO

Drama; 109min;  Režija: Mike Mills

Ul: Joaquin Phoenix, Gaby Hoffmann, Woody Norman, Scoot McNairy

20.30 MINAMATA

Drama; 115min;  Režija: Andrew Levitas

Ul: Johnny Depp, Akiko Iwase, Bill Nighy, Minami

16.travnja

18.00 SVE U ISTO VRIJEME 

Avantura, fantazija, komedija; 132min;  Režija: Dan Kwan, Daniel Scheinert

Ul: Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Stephanie Hsu

20.30 MUŠKARAC IZ SNOVA

Komedija, drama, romantika; 108min;  Režija: Maria Schrader

Ul: Maren Eggert, Dan Stevens, Sandra Hüller

17.travnja

Nema projekcija

18.travnja

19.00 Ciklus autora

David Lean : RYANOVA KĆI

Romantična drama; 190min; 1970 god;  Režija: David Lean

Ul: Robert Mitchum, Sarah Miles, Trevor Howard, Christopher Jones, John Mills, Leo McKern

19.travnja

18.30 MINAMATA

Drama; 115min;  Režija: Andrew Levitas

Ul: Johnny Depp, Akiko Iwase, Bill Nighy, Minami

20.30 SVE U ISTO VRIJEME 

Avantura, fantazija, komedija; 132min;  Režija: Dan Kwan, Daniel Scheinert

Ul: Michelle Yeoh, Jamie Lee Curtis, Stephanie Hsu

20.travnja

18.00 MUŠKARAC IZ SNOVA

Komedija, drama, romantika; 108min;  Režija: Maria Schrader

Ul: Maren Eggert, Dan Stevens, Sandra Hüller

20.00 DJELO BEZ AUTORA

Romantična drama, povijesni; 180min;  Režija: Florian Henckel von Donnersmarck

Ul: Tom Schilling, Sebastian Koch, Paula Beer, Saskia Rosendahl, Oliver Masucci

FOTO:YouTube Screenshot

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here