KINO PROGRAM,  21.04.2022. – 27.04.2022.

Kino Sloboda

21.travnja

16.00 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

17.45 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

20.30 SJEVERNJAK

Akcija, drama, avantura; 136 min; Režija: Robert Eggers

Ul: Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Claes Bang, Björk

22.travnja

15.00 ZEČJA AKADEMIJA: NEMOGUĆA MISIJAJA

Animirani, obiteljski; 71 min; Režija: Ute von Munchow Pohl

16.30 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

18.15 CRVENA PANDA / 3D 

Animirani, 100min;  Režija: Domee Shi

Ul: Ida Bedenik, Judita Franković Brdar, Dea Presečki, Marijeta Ugrina, Chiara Agreš

20.00 SJEVERNJAK

Akcija, drama, avantura; 136 min; Režija: Robert Eggers

Ul: Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Claes Bang, Björk

23.travnja

15.00 ZEČJA AKADEMIJA: NEMOGUĆA MISIJAJA

Animirani, obiteljski; 71 min; Režija: Ute von Munchow Pohl

16.30 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

18.15 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

21.00 SJEVERNJAK

Akcija, drama, avantura; 136 min; Režija: Robert Eggers

Ul: Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Claes Bang, Björk

24.travnja

15.00 ZEČJA AKADEMIJA: NEMOGUĆA MISIJAJA

Animirani, obiteljski; 71 min; Režija: Ute von Munchow Pohl

16.30 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

18.15 KOŠNICA   

Drama; 84min;  Režija: Blerta Basholli

Ul: Yllka Gashi, Çun Lajçi, Aurita Agushi, Kumrije Hoxha

20.00 SJEVERNJAK

Akcija, drama, avantura; 136 min; Režija: Robert Eggers

Ul: Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Claes Bang, Björk

25.travnja

16.30 ZEČJA AKADEMIJA: NEMOGUĆA MISIJAJA

Animirani, obiteljski; 71 min; Režija: Ute von Munchow Pohl

17.45 SONIC : SUPER JEŽ 2 

Avantura, obiteljski; 122min;  Režija: Jeff Fowler

Ul: Luka Bulović, Ivan Đuričić, Ivan Šarić, Domagoj Janković, Amanda Prenkaj

20.00 SJEVERNJAK

Akcija, drama, avantura; 136 min; Režija: Robert Eggers

Ul: Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Claes Bang, Björk

26.travnja

16.30 ZEČJA AKADEMIJA: NEMOGUĆA MISIJAJA

Animirani, obiteljski; 71 min; Režija: Ute von Munchow Pohl

18.00 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

20.30 SJEVERNJAK

Akcija, drama, avantura; 136 min; Režija: Robert Eggers

Ul: Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Claes Bang, Björk

27.travnja

16.00 ZECKO KOŠ I TAJNA MRKOG HRČKA

Animirani, 91min;  Režija: Ben Stassen, Benjamin Mousquet

Ul: Dino Jelusić, Janko Rakoš, Jelena Veljača, Ranko Zidarić, Ervin Baučić

18.00 ČUDESNE ZVIJERI: DUMBLEDOREOVE TAJNE

Avantura, akcija, fantazija; 142min; Režija: David Yates 

Ul: Eddie Redmayne, Jude Law, Ezra Miller, Dan Fogler

20.30 SJEVERNJAK

Akcija, drama, avantura; 136 min; Režija: Robert Eggers

Ul: Alexander Skarsgard, Anya Taylor-Joy, Nicole Kidman, Ethan Hawke, Willem Dafoe, Claes Bang, Björk

Dvorana Visia

21.travnja

18.30 KOŠNICA   

Drama; 84min;  Režija: Blerta Basholli

Ul: Yllka Gashi, Çun Lajçi, Aurita Agushi, Kumrije Hoxha

20.00 NOTRE DAME U PLAMENU

Drama; 110 min; Režija: Jean-Jacques Annaud

Ul: Samuel Labarthe, Jean-Paul Bordes, Mickaël Chirinian

22.travnja

18.30 Dan planete Zemlje : BAŠ PREKRASNO

Dokumentarni; 120 min; Režija: Erwin Wagenhofer

20.30 NOTRE DAME U PLAMENU

Drama; 110 min; Režija: Jean-Jacques Annaud

Ul: Samuel Labarthe, Jean-Paul Bordes, Mickaël Chirinian

23.travnja

18.30 KOŠNICA   

Drama; 84min;  Režija: Blerta Basholli

Ul: Yllka Gashi, Çun Lajçi, Aurita Agushi, Kumrije Hoxha

20.00 LUX nagrada publike: QUO VADIS, AIDA? / Slobodan ulaz/

Igrani, povijesni, ratna drama; 101 min; Režija: Jasmila Žbanić

Ul: Boris Ler, Dino Bajrović, Izudin Bajrović, Jasna Đuričić, Johan Heldenbergh

24.travnja

18.30 JOŠ SAMO MALO

Drama; 82 min; Režija: Hamy Ramezan

Ul: Ramin Mehdipour, Bahman Mehdipour, Mahtab Mehdipour

20.00 LUX nagrada publike: BIJEG / slobodan ulaz /

Animirani, biografski, dokumentarni; 90 min;Režija: Jonas Poher Rasmussen

Ul: Daniel Karimyar, Fardin Mijdzadeh, Milad Eskandari

21.30 NOTRE DAME U PLAMENU

Drama; 110 min; Režija: Jean-Jacques Annaud

Ul: Samuel Labarthe, Jean-Paul Bordes, Mickaël Chirinian

25.travnja

19.00 Ciklus autora

David Lean: LAWRENCE OD ARABIE

Biografska drama, pustolovni; 220 min

Ul: Peter O’Toole, Alec Guinness, Anthony Quinn, Jack Hawkins, Omar Sharif

26.travnja

18.30 KOŠNICA   

Drama; 84min;  Režija: Blerta Basholli

Ul: Yllka Gashi, Çun Lajçi, Aurita Agushi, Kumrije Hoxha

20.00 LUX nagrada publike: KONAČNA SLOBODA / ulaz slobodan/

Drama; 120 min: Režija: Sebastian Meise

Ul: Anton von Lucke, Franz Rogowski, Georg Friedrich, Thomas Prenn

27.travnja

18.30 JOŠ SAMO MALO

Drama; 82 min; Režija: Hamy Ramezan

Ul: Ramin Mehdipour, Bahman Mehdipour, Mahtab Mehdipour

20.00 NOTRE DAME U PLAMENU

Drama; 110 min; Režija: Jean-Jacques Annaud

Ul: Samuel Labarthe, Jean-Paul Bordes, Mickaël Chirinian

FOTO: Ilustracija

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here